Rozszerzenia domen .bedzin.pl, .bialystok.pl oraz .boleslawiec.pl

Rozszerzenia domen .walbrzych.pl, .waw.pl oraz .wlocl.pl
Listopad 2, 2018
Rozszerzenia domen .art, .associates oraz .attorney
Grudzień 2, 2018

Rozszerzenia domen .bedzin.pl, .bialystok.pl oraz .boleslawiec.pl

Domena .bedzin.pl

Będzin to miasto zlokalizowane w południowej Polsce, w województwie śląskim, w Zagłębiu Dąbrowskim. Leży na terenie Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Domena .bedzin.pl należy do kategorii domen regionalnych. Domeny regionalne są najczęściej wykorzystywane w celu promocji przedsiębiorstw, szkół oraz organizacji, które działają na rynku lokalnym. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Liczba znaków w nazwie domeny .bedzin.pl jest standardowa – minimum 3 oraz maksimum 63 znaki. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować tę domenę. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: um.bedzin.pl, troje.bedzin.pl, osir.bedzin.pl, zkwp.bedzin.pl, ckp.bedzin.pl, mos.bedzin.pl, ok.bedzin.pl, sp8.bedzin.pl, judo.bedzin.pl, oze.bedzin.pl, mzbm.bedzin.pl oraz chrzciciel.bedzin.pl.

Rejestracji domeny możesz dokonać na www.cal.pl/domeny-whois

Domena .bialystok.pl

Białystok to miasto położone na Nizinie Północnopodlaskiej, nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Według danych z grudnia 2017 roku miasto to liczyło ponad 297 tysięcy mieszkańców. Domena .bialystok.pl to domena regionalna, często wykorzystywana w celu promocji lokalnych przedsiębiorstw, szkół oraz różnego rodzaju organizacji. Domeny te cechują się znacznie niższym kosztem rejestracji niż domeny krajowe. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Liczba znaków w nazwie domeny jest standardowa – minimum 3 i maksimum 63 znaki. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: bip.bialystok.pl, komunikacja.bialystok.pl, odkryj.bialystok.pl, zsbg.bialystok.pl, kuratorium.bialystok.pl, podgik.bialystok.pl, strazmiejska.bialystok.pl, cas.bialystok.pl oraz espero.bialystok.pl.

Domena .boleslawiec.pl

Bolesławiec – miasto, które znajduje się w województwie dolnośląskim. Przez Bolesławiec przepływa rzeka Bóbr. Domena .boleslawiec.pl jest to domena regionalna. Domeny regionalne charakteryzują się niskim kosztem rejestracji domeny. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Liczba znaków w nazwie domeny jest standardowa – minimum 3 i maksimum 63 znaki. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: sm.boleslawiec.pl, studia.boleslawiec.pl, bok.boleslawiec.pl, kino.boleslawiec.pl, zshiu.boleslawiec.pl, zse.boleslawiec.pl, 2lo.boleslawiec.pl, btg.boleslawiec.pl, mbp.boleslawiec.pl oraz pkp.boleslawiec.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok