Rozszerzenia domen .bedzin.pl, .bialystok.pl oraz .boleslawiec.pl

Rozszerzenia domen .walbrzych.pl, .waw.pl oraz .wlocl.pl
2 listopada, 2018
Rozszerzenia domen .art, .associates oraz .attorney
2 grudnia, 2018

Domena .bedzin.pl

Będzin to miasto zlokalizowane w południowej Polsce, w województwie śląskim, w Zagłębiu Dąbrowskim. Leży na terenie Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Domena .bedzin.pl należy do kategorii domen regionalnych. Domeny regionalne są najczęściej wykorzystywane w celu promocji przedsiębiorstw, szkół oraz organizacji, które działają na rynku lokalnym. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Liczba znaków w nazwie domeny .bedzin.pl jest standardowa – minimum 3 oraz maksimum 63 znaki. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować tę domenę. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: um.bedzin.pl, troje.bedzin.pl, osir.bedzin.pl, zkwp.bedzin.pl, ckp.bedzin.pl, mos.bedzin.pl, ok.bedzin.pl, sp8.bedzin.pl, judo.bedzin.pl, oze.bedzin.pl, mzbm.bedzin.pl oraz chrzciciel.bedzin.pl.

Rejestracji domeny możesz dokonać na www.cal.pl/domeny-whois

Domena .bialystok.pl

Białystok to miasto położone na Nizinie Północnopodlaskiej, nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Według danych z grudnia 2017 roku miasto to liczyło ponad 297 tysięcy mieszkańców. Domena .bialystok.pl to domena regionalna, często wykorzystywana w celu promocji lokalnych przedsiębiorstw, szkół oraz różnego rodzaju organizacji. Domeny te cechują się znacznie niższym kosztem rejestracji niż domeny krajowe. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Liczba znaków w nazwie domeny jest standardowa – minimum 3 i maksimum 63 znaki. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: bip.bialystok.pl, komunikacja.bialystok.pl, odkryj.bialystok.pl, zsbg.bialystok.pl, kuratorium.bialystok.pl, podgik.bialystok.pl, strazmiejska.bialystok.pl, cas.bialystok.pl oraz espero.bialystok.pl.

Domena .boleslawiec.pl

Bolesławiec – miasto, które znajduje się w województwie dolnośląskim. Przez Bolesławiec przepływa rzeka Bóbr. Domena .boleslawiec.pl jest to domena regionalna. Domeny regionalne charakteryzują się niskim kosztem rejestracji domeny. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Liczba znaków w nazwie domeny jest standardowa – minimum 3 i maksimum 63 znaki. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: sm.boleslawiec.pl, studia.boleslawiec.pl, bok.boleslawiec.pl, kino.boleslawiec.pl, zshiu.boleslawiec.pl, zse.boleslawiec.pl, 2lo.boleslawiec.pl, btg.boleslawiec.pl, mbp.boleslawiec.pl oraz pkp.boleslawiec.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok