Rozszerzenia domen .skoczow.pl, .sosnowiec.pl oraz .stargard.pl

Rozszerzenia domen .swiebodzin.pl, .szczytno.pl oraz .turek.pl
Listopad 1, 2018

Domena .skoczow.pl

Skoczów to miasto położone w województwie śląskim, w powiecie cieszyńskim. Według danych z 2012 miasto liczyło ponad 14 tysięcy mieszkańców. Domena .skoczow.pl należy do kategorii domen regionalnych. Domeny regionalne są najczęściej wykorzystywane do promocji lokalnych przedsiębiorstw oraz organizacji. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować tą domenę. Możesz zrobić to na stronie www.cal.pl/. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: bip.skoczow.pl, um.skoczow.pl, bs.skoczow.pl, poradniarodzinna.skoczow.pl, feniks.skoczow.pl, mzd.skoczow.pl, zs3.skoczow.pl, ewand.skoczow.pl, gajowka.skoczow.pl, wds.skoczow.pl, sec.skoczow.pl, geodezja.skoczow.pl oraz wislica.skoczow.pl.

Domena .sosnowiec.pl

Sosnowiec to miasto, znajdujące się w województwie śląskim, w Zagłębiu Dąbrowskim. Położone jest na Wyżynie Śląskiej, stanowiącej część Wyżyny Śląsko-Krakowskiej. Domena .sosnowiec.pl należy do tak zwanych domen regionalnych, wykorzystywanych najczęściej przez przedsiębiorstwa, szkoły i organizacje które działają na rynku lokalnym. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Liczba znaków w nazwie domeny jest standardowa – minimum 3 i maksimum 63 znaki. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować tą domenę. Rejestracji możesz dokonać na www.cal.pl/domeny-internetowe-rejestrowane-tld. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: biblioteka.sosnowiec.pl, senior60.sosnowiec.pl, zsip.sosnowiec.pl, zso5.sosnowiec.pl, diecezja.sosnowiec.pl, ckziu25.sosnowiec.pl, mzuk.sosnowiec.pl, obywatelski.sosnowiec.pl, sp8.sosnowiec.pl oraz pup.sosnowiec.pl.

Domena .stargard.pl

Stargard to miasto, znajdujące się w województwie zachodniopomorskim, położone na Równinie Pyrzycko-Stargardzkiej, nad Iną. Jest to najstarsze miasto na Pomorzu – prawa miejskie uzyskało w 1243 roku. Domena .stargard.pl to domena regionalna, cechująca się niższym kosztem rejestracji oraz odnowienia, niż domeny krajowe. Liczba znaków w nazwie domeny jest standardowa – minimum 3 i maksimum 63 znaki. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować tą domenę. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: info.stargard.pl, zsspec.stargard.pl, sck.stargard.pl, szubert.stargard.pl, zso.stargard.pl, mops.stargard.pl, podn.stargard.pl, psm.stargard.pl, blekitni.stargard.pl oraz swjozef.stargard.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok