Rozszerzenia domen .swiebodzin.pl, .szczytno.pl oraz .turek.pl

Rozszerzenia domen .skoczow.pl, .sosnowiec.pl oraz .stargard.pl
Listopad 1, 2018
Rozszerzenia domen .wolomin.pl, .zagan.pl oraz .zgorzelec.pl
Listopad 1, 2018

Domena .swiebodzin.pl

Powiat świebodziński został utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Siedzibą powiatu jest miasto Świebodzin. Powiat ten jest zlokalizowany w takich regionach fizycznogeograficznych jak: Pojezierze Łagowskie, Równina Torzymska. Domena .swiebodzin.pl należy do kategorii domen regionalnych. Domeny regionalne są najczęściej wykorzystywane w celu promocji przedsiębiorstw, szkół oraz organizacji, które działają na rynku lokalnym. Liczba znaków w nazwie domeny .swiebodzin.pl jest standardowa – minimum 3 oraz maksimum 63 znaki. Rejestracji domeny możesz dokonać na cal.pl/domeny. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować tę domenę. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: sdk.swiebodzin.pl, zwkiuk.swiebodzin.pl, pzs.swiebodzin.pl, okna.swiebodzin.pl, kino.swiebodzin.pl, pzstiz.swiebodzin.pl, pup.swiebodzin.pl, bp.swiebodzin.pl, gazeta.swiebodzin.pl oraz ssm.swiebodzin.pl.

Domena .szczytno.pl

Szczytno to miasto w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie szczycieńskim. Według danych z czerwca 2016 miasto to miało ponad 23 tysiące mieszkańców. Domena .szczytno.pl to domena regionalna, często wykorzystywana w celu promocji lokalnych przedsiębiorstw, szkół oraz różnego rodzaju organizacji. Domeny te cechują się znacznie niższym kosztem rejestracji niż domeny krajowe. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Liczba znaków w nazwie domeny jest standardowa – minimum 3 i maksimum 63 znaki. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: tygodnik.szczytno.pl, ug.szczytno.pl, turystyka.szczytno.pl, airport.szczytno.pl, mazuriana.szczytno.pl, zkm.szczytno.pl, euromix.szczytno.pl oraz karate.szczytno.pl.

Domena .turek.pl

Turek to miasto oraz gmina, która znajduje się w województwie wielkopolskim. Turek był niegdyś tak zwanym miastem duchownym. Według danych z czerwca 2016 roku miasto liczyło ponad 27 tysięcy mieszkańców. Domena .turek.pl jest to domena regionalna. Domeny regionalne charakteryzują się niskim kosztem rejestracji domeny. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Liczba znaków w nazwie domeny jest standardowa – minimum 3 i maksimum 63 znaki. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: powiat.turek.pl, gmina.turek.pl, liceum.turek.pl, drewtur.turek.pl, intercom.turek.pl, mdk.turek.pl, pinus.turek.pl, budzet.turek.pl, szpital.turek.pl, alicja.turek.pl oraz bednarek.turek.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok