Rozszerzenia domen .walbrzych.pl, .waw.pl oraz .wlocl.pl

Rozszerzenia domen .wolomin.pl, .zagan.pl oraz .zgorzelec.pl
Listopad 1, 2018
Rozszerzenia domen .bedzin.pl, .bialystok.pl oraz .boleslawiec.pl
Listopad 4, 2018

Domena .walbrzych.pl

Wałbrzych to miasto, które jest zlokalizowane na południowym zachodzie Polski, w województwie dolnośląskim nad Pełcznicą. Miasto to jest położone na Pogórzu Zachodniosudeckim i Sudetach Środkowych w pasmie Gór Wałbrzyskich. Domena .walbrzych.pl należy do kategorii domen regionalnych, wykorzystywanych w celu promowania przedsiębiorstw, szkół i organizacji, które działają na rynku lokalnym. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować tą domenę. Możesz zrobić to na https://www.cal.pl/domeny-bulk. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: um.walbrzych.pl, rckik.walbrzych.pl, ksiaz.walbrzych.pl, cit.walbrzych.pl, zdkium.walbrzych.pl, dami.walbrzych.pl, teatr.walbrzych.pl, mops.walbrzych.pl, oirp.walbrzych.pl, zsm.walbrzych.pl oraz muzeum.walbrzych.pl.

Domena .waw.pl

Warszawa to stolica Polski i województwa mazowieckiego, największe miasto w naszym kraju, położone jest w środkowo-wschodniej części Polski, na Nizinie Środkowo mazowieckiej, nad Wisłą. Domena .waw.pl to domena regionalna, cechująca się o wiele niższym kosztem rejestracji oraz odnowienia, niż domena krajowa. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Liczba znaków w nazwie domeny jest standardowa – minimum 3 i maksimum 63 znaki. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować tą domenę. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: ztm.waw.pl, wio.waw.pl, wgkm.waw.pl, zeglarstwo.waw.pl, 81.waw.pl, mza.waw.pl, tw.waw.pl, zlobki.waw.pl, zoo.waw.pl, zielonamapa.waw.pl, wawkom.waw.pl, przedszkole156.waw.pl, ztp.waw.pl oraz ws.waw.pl.

Tę domenę zarejestrujesz na: www.cal.pl/domeny-seo

Domena .wlocl.pl

Włocławek to miasto w Polsce, które jest położone w województwie kujawsko-pomorskim, nad Wisłą. Jest to siedziba powiatu włocławskiego i historyczna stolica Kujaw. Domena .wlocl.pl należy do kategorii domen regionalnych. Domeny regionalne są najczęściej wykorzystywane w celu promocji przedsiębiorstw, szkół oraz organizacji, które działają na rynku lokalnym. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować tą domenę. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: terapeuta.wlocl.pl, tu.wlocl.pl, diecezja.wlocl.pl, szpital.wlocl.pl, gmina.wlocl.pl, mopr.wlocl.pl, pwsz.wlocl.pl, praniedywanow.wlocl.pl, word.wlocl.pl, mpwik.wlocl.pl, muzeum.wlocl.pl oraz biblioteka.wlocl.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok