Rozszerzenia domen .walbrzych.pl, .waw.pl oraz .wlocl.pl

Rozszerzenia domen .wolomin.pl, .zagan.pl oraz .zgorzelec.pl
1 listopada, 2018
Rozszerzenia domen .bedzin.pl, .bialystok.pl oraz .boleslawiec.pl
4 listopada, 2018

Domena .walbrzych.pl

Wałbrzych to miasto, które jest zlokalizowane na południowym zachodzie Polski, w województwie dolnośląskim nad Pełcznicą. Miasto to jest położone na Pogórzu Zachodniosudeckim i Sudetach Środkowych w pasmie Gór Wałbrzyskich. Domena .walbrzych.pl należy do kategorii domen regionalnych, wykorzystywanych w celu promowania przedsiębiorstw, szkół i organizacji, które działają na rynku lokalnym. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować tą domenę. Możesz zrobić to na https://www.cal.pl/domeny-bulk. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: um.walbrzych.pl, rckik.walbrzych.pl, ksiaz.walbrzych.pl, cit.walbrzych.pl, zdkium.walbrzych.pl, dami.walbrzych.pl, teatr.walbrzych.pl, mops.walbrzych.pl, oirp.walbrzych.pl, zsm.walbrzych.pl oraz muzeum.walbrzych.pl.

Domena .waw.pl

Warszawa to stolica Polski i województwa mazowieckiego, największe miasto w naszym kraju, położone jest w środkowo-wschodniej części Polski, na Nizinie Środkowo mazowieckiej, nad Wisłą. Domena .waw.pl to domena regionalna, cechująca się o wiele niższym kosztem rejestracji oraz odnowienia, niż domena krajowa. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Liczba znaków w nazwie domeny jest standardowa – minimum 3 i maksimum 63 znaki. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować tą domenę. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: ztm.waw.pl, wio.waw.pl, wgkm.waw.pl, zeglarstwo.waw.pl, 81.waw.pl, mza.waw.pl, tw.waw.pl, zlobki.waw.pl, zoo.waw.pl, zielonamapa.waw.pl, wawkom.waw.pl, przedszkole156.waw.pl, ztp.waw.pl oraz ws.waw.pl.

Tę domenę zarejestrujesz na: www.cal.pl/domeny-seo

Domena .wlocl.pl

Włocławek to miasto w Polsce, które jest położone w województwie kujawsko-pomorskim, nad Wisłą. Jest to siedziba powiatu włocławskiego i historyczna stolica Kujaw. Domena .wlocl.pl należy do kategorii domen regionalnych. Domeny regionalne są najczęściej wykorzystywane w celu promocji przedsiębiorstw, szkół oraz organizacji, które działają na rynku lokalnym. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować tą domenę. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: terapeuta.wlocl.pl, tu.wlocl.pl, diecezja.wlocl.pl, szpital.wlocl.pl, gmina.wlocl.pl, mopr.wlocl.pl, pwsz.wlocl.pl, praniedywanow.wlocl.pl, word.wlocl.pl, mpwik.wlocl.pl, muzeum.wlocl.pl oraz biblioteka.wlocl.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok