Rozszerzenia domen .wolomin.pl, .zagan.pl oraz .zgorzelec.pl

Rozszerzenia domen .swiebodzin.pl, .szczytno.pl oraz .turek.pl
1 listopada, 2018
Rozszerzenia domen .walbrzych.pl, .waw.pl oraz .wlocl.pl
2 listopada, 2018

Domena .wolomin.pl

Wołomin to miasto w położone w województwie mazowieckim, siedziba powiatu wołomińskiego i gminy miejsko-wiejskiej Wołomin. Według danych z grudnia 2014 roku miasto to liczyło ponad 37 tysięcy mieszkańców. Domena .wolomin.pl to domena regionalna, często wykorzystywana w celu promocji lokalnych przedsiębiorstw, szkół oraz różnego rodzaju organizacji. Domeny te cechują się znacznie niższym kosztem rejestracji niż domeny krajowe. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Liczba znaków w nazwie domeny jest standardowa – minimum 3 i maksimum 63 znaki. Domenę możesz zarejestrować na www.cal.pl/domeny-idn. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: pup.wolomin.pl, zeasip.wolomin.pl, biblioteka.wolomin.pl, ops.wolomin.pl, 1lo.wolomin.pl, lo3.wolomin.pl, klimatyzacja.wolomin.pl, mbcz.wolomin.pl, strazmiejska.wolomin.pl oraz jozef.wolomin.pl.

Domena .zagan.pl

Żagań to miasto, które jest jednocześnie gminą miejską oraz siedzibą gminy wiejskiej Żagań, zlokalizowane w zachodniej Polsce, w województwie lubuskim. Domena .zagan.pl należy do kategorii domen regionalnych. Domeny regionalne są najczęściej wykorzystywane w celu promocji przedsiębiorstw, szkół oraz organizacji, które działają na rynku lokalnym. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować tą domenę. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: bip.zagan.pl, poradnia.zagan.pl, biblioteka.zagan.pl, muzeum.zagan.pl, straz.zagan.pl, nnmp.zagan.pl, astronomia.zagan.pl, psp2.zagan.pl, turystyla.zagan.pl, zstil.zagan.pl, mpoird.zagan.pl oraz wnmp.zagan.pl.

Domena .zgorzelec.pl

Zgorzelec to miasto przygraniczne w województwie dolnośląskim, w polskiej części Łużyc Górnych. Przed 1945 stanowiło prawobrzeżną część miasta Görlitz. Zgorzelec to siedziba gminy wiejskiej Zgorzelec oraz powiatu zgorzeleckiego. Domena .zgorzelec.pl należy do kategorii domen regionalnych, wykorzystywanych w celu promowania przedsiębiorstw, szkół i organizacji, które działają na rynku lokalnym. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować tą domenę. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: gmina.zgorzelec.pl, spzoz.zgorzelec.pl, it.zgorzelec.pl, eden.zgorzelec.pl, pwik.zgorzelec.pl, mpgk.zgorzelec.pl, emka.zgorzelec.pl oraz impet.zgorzelec.pl.

Tą domenę możesz zarejestrować na: cal.pl/domeny-internetowe-opcje

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok