Rozszerzenia domen .wolomin.pl, .zagan.pl oraz .zgorzelec.pl

Rozszerzenia domen .swiebodzin.pl, .szczytno.pl oraz .turek.pl
Listopad 1, 2018
Rozszerzenia domen .walbrzych.pl, .waw.pl oraz .wlocl.pl
Listopad 2, 2018

Rozszerzenia domen .wolomin.pl, .zagan.pl oraz .zgorzelec.pl

Domena .wolomin.pl

Wołomin to miasto w położone w województwie mazowieckim, siedziba powiatu wołomińskiego i gminy miejsko-wiejskiej Wołomin. Według danych z grudnia 2014 roku miasto to liczyło ponad 37 tysięcy mieszkańców. Domena .wolomin.pl to domena regionalna, często wykorzystywana w celu promocji lokalnych przedsiębiorstw, szkół oraz różnego rodzaju organizacji. Domeny te cechują się znacznie niższym kosztem rejestracji niż domeny krajowe. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Liczba znaków w nazwie domeny jest standardowa – minimum 3 i maksimum 63 znaki. Domenę możesz zarejestrować na www.cal.pl/domeny-idn. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: pup.wolomin.pl, zeasip.wolomin.pl, biblioteka.wolomin.pl, ops.wolomin.pl, 1lo.wolomin.pl, lo3.wolomin.pl, klimatyzacja.wolomin.pl, mbcz.wolomin.pl, strazmiejska.wolomin.pl oraz jozef.wolomin.pl.

Domena .zagan.pl

Żagań to miasto, które jest jednocześnie gminą miejską oraz siedzibą gminy wiejskiej Żagań, zlokalizowane w zachodniej Polsce, w województwie lubuskim. Domena .zagan.pl należy do kategorii domen regionalnych. Domeny regionalne są najczęściej wykorzystywane w celu promocji przedsiębiorstw, szkół oraz organizacji, które działają na rynku lokalnym. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować tą domenę. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: bip.zagan.pl, poradnia.zagan.pl, biblioteka.zagan.pl, muzeum.zagan.pl, straz.zagan.pl, nnmp.zagan.pl, astronomia.zagan.pl, psp2.zagan.pl, turystyla.zagan.pl, zstil.zagan.pl, mpoird.zagan.pl oraz wnmp.zagan.pl.

Domena .zgorzelec.pl

Zgorzelec to miasto przygraniczne w województwie dolnośląskim, w polskiej części Łużyc Górnych. Przed 1945 stanowiło prawobrzeżną część miasta Görlitz. Zgorzelec to siedziba gminy wiejskiej Zgorzelec oraz powiatu zgorzeleckiego. Domena .zgorzelec.pl należy do kategorii domen regionalnych, wykorzystywanych w celu promowania przedsiębiorstw, szkół i organizacji, które działają na rynku lokalnym. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować tą domenę. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: gmina.zgorzelec.pl, spzoz.zgorzelec.pl, it.zgorzelec.pl, eden.zgorzelec.pl, pwik.zgorzelec.pl, mpgk.zgorzelec.pl, emka.zgorzelec.pl oraz impet.zgorzelec.pl.

Tą domenę możesz zarejestrować na: cal.pl/domeny-internetowe-opcje

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok